Hakkımızda

Ana sayfa > Kurumsal > Hakkımızda


MARKA ÇELİK KAPI insanların ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve ürün sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan ruhuyla 2003 yılında kurmuş olup 15 yıldır sizlere hizmet vermektedir.
Arge çalışmalarımız sayesinde tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun,dünya standartlarında, insan ve çevre dostu ürünler oluşturmak ve sürekli araştırma içinde olmak bizim için farlı bir anlam taşımaktadır. 

     Türkiye'nin ve Dünya'nın ileri gelen çelik kapı firması olmayı hedefleyen MARKA ÇELİK KAPI hizmetlerini müşterilerine ve her geçen gün daha da iyi sunmayı planlamaktadır. MARKA, kurumsal ve vizyon sahibi çizgisinden hiçbir zaman vazgeçmemiştir.Marka, teknolojik gelişmeri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükselterek Türkiye ve Dünya genelinde en iyi yerlere ulaşmayı hedeflemektedir. 

     Dinamik ,verimli, tecrübeli, esnek, öğrenebilen yapıya sahip, yüksek değer yaratan, yenilikleri takip eden, bu yenilikleri hem firma menfaatine hem de müşteri memnuniyet ve menfaatine uygun şekilde oluşturmaktadır. Bunun için de müşterilerine sorunsuz ürün ve sorunsuz garanti sağlamak. Ürün satışıyla birlikte tüketicinin konu ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılamak. Temiz ürün sağlamak. Temiz hizmet vermek.

     İşletmenin vizyonu müşterilerimizin gelişen ihtiyaç ve gereksinimlerine uygun olarak beklentilerini karşılamak, kaliteli hizmet anlayışı ile deneyim ve güvenirliğimizi istikrarlı ve sürekli kılmak, kaliteli, pazarlama ve satış faaliyetlerinde bulunmak, her geçen gün hızla büyüyen ve gelişen sektörün ihtiyacı konusunda tercih edilen ve en iyi hizmet sağlayan firma olmak, Tüm çalışan personeli ile seviyeli, ülke milli değerlerine bağlı, dürüstlüğü ve hizmet anlayışını tüm birimlerinde benimsemiş bir kurum olmaktır.

     Şirketlerimiz kurumsal bir firma olması sebebiyle imalatımızdan ürün teslimine ve montajına kadar tüm ayrıntılara özenle ilgilenmekteyiz.